Wróżymy przyszłość na podstawie oryginalnych francuskich kart tarota.

Potrzebujesz natychmiastowe odpowiedzi dotyczące Twego zdrowia, pracy, stosunku partnerskiego i miłości? Zawsze istnieje rozwiązania Twej sytuacji życiowej!Czasami trudno stawiać czoło swemu losowi, ale dzięki osobistej wróżbie możesz być lepiej przygotowany na przyszłość.

Marie Anne Adelaide Lenormand (1772–1843), francuska wróżka i jasnowidz, rozwinęła i rozsławiła pierwotnie niemiecki system wykładni z 36 kart. Do dziś jest uważana z najlepszą francuską wróżbiarkę. Już w szkole przyklasztornej, do której uczęszczała, przepowiedziała odejście matki przełożonej do innego klasztoru, czym zasmuciła siostry zakonne. Później w Paryżu przyuczyła się do tego, co ówczesne wróżki potrzebowały: wykładni kart, obliczeń astrologicznych i innych technik. Z przyjaciółką otwarła następnie salon wróżbiarski dla osób lepiej sytuowanych. W swoich czasach była bardzo znana, po porady do niej sięgali politycy, władcy, praktycznie każdy wpływowy Europejczyk ją znał. Również niektórzy z przywódców Rewolucji Francuskiej, Robespierre, St-Just i Marat, konsultowali się z Mlle Lenormand. Miała przezwisko Sybila z Saint-Germain, a na przykład francuskiej cesarzowej Józefinie przepowiedziała rozwód z Napoleonem i jego upadek. W 1814 roku zaczęła pisać, a odwaga, otwartość i kontrowersyjne tematy jej książek doprowadziły ją aż do więzienia. Na szczęście niezbyt długiego. Jej kariera wróżbiarska trwała ponad 40 lat i miała wpływ na tę dziedzinę jak nikt inny przed nią.

Z kilku możliwych sposobów wykładni kart Lenormand do dyspozycji pozostaje kwadrat lub interpretacja na dziewięć kart. Jest stosunkowo prosty, ale jednocześnie kompleksowy i bardzo odpowiadający rzeczywistości. Wyraźnie widać w nim rozwój zdarzeń, ich przebieg i następnie punkty wyjścia. Podczas wyboru poszczególnych kart należy się skoncentrować na swoim pytaniu, pozostałe myśli należy odsunąć. Środkowa karta jest najważniejsza, jest osobista i wokół niej oraz od niej odczytuje się pozostałe. Pierwsza kolumna kart stanowi przeszłość, druga zajmuje się teraźniejszością, a trzecia przepowiada przyszłość. Nie obawiaj się negatywnych znaczeń, zawsze rozejrzyj się wokół i sprawdź, jakie karty leżą wokół. Na przykład trumna nie musi oznaczać śmierci, ale może zwracać uwagę na coś, co się kończy. Nie zapominaj, że karty Lenormand to tylko wskazówka podczas rozwiązywania problemów. Są doskonałym przewodnikiem i pomogą Ci znaleźć w sobie głęboko ukryte odpowiedzi, które z pewnością znasz, ale dotąd nie byłeś ich w stanie nazwać. Dodadzą Ci odwagi w stawianiu czoła ewentualnym przeszkodom, wskażą problemy w nowym świetle i doprowadzą Cię do nieoczekiwanych rozwiązań. Najważniejsze kwestie podczas wykładni kart to otwartość i szczerość wobec siebie samego.